A verseny neve

A tanuló neve

Osztálya

Elért eredménye

Felkészítő tanára

Váltó csapatbajnokság 4X100m

Czidor Lili

Farkas Virág

Kovács Zsófia

Rácz Tifani

5.a.

4.b.

5.b.

5.a.

9.

Fodor Krisztina

Városrészek közötti futóverseny

Schmidt Martina

 

8.a.

1.

Fodor Krisztina

Asztalitenisz Budapesti Diákolimpia csapatI.II.kcs. lány

Bódi Nikolett

Tóth Jázmin

Pruma Ramóna

3.a.

4.a.

2.b.

4.

Soltészné Vígh Andrea

Asztalitenisz Budapesti Diákolimpia csapat I-II.kcs. lány

Agócs Dorottya

Bálint Zsanett

Benke Noémi

4.b.

4.b.

4.b.

7.

Soltészné Vígh Andrea

Asztalitenisz Budapesti Diákolimpia csapatI.II.kcs. fiú

Hammuth-Forgách Gergő

Horvát Zsolt

Simon Vince

4.a.

2.b.

3.b.

10.

Soltészné Vígh Andrea

Asztalitenisz Budapesti Diákolimpia csapat III-IV.kcs. lány

Korpás Júlia

Pesti Barbara

Rácz Tifani

5.a.

5.a.

5.a.

4.

Soltészné Vígh Andrea

Sakk Kerületi DiákolimpiaIII.kcs. fiú

Burghardt Bálint

5.a.

8.

Fodor Krisztina

Partizán verseny

I.kcs. fiú

Harmati Bence

Lengyel Donát

Florovits Attila

Pók Krisztián

André Zsombor

Jurcsek  Zalán

Lukácsi Levente

Pick Bernárd

Lantos Péter

2.a.

2.a.

2.a.

2.a.

2.b.

3.a.

3.a.

3.a.

3.b.

10.

Soltészné Vígh Andrea

Partizán verseny

II.kcs. lány

Agócs Dorottya

Bálint Zsanett

Benke Noémi

Bódi Nikolett

Czidor Zsófia

Gerényi Szófia

Buzsáki Gréta

Földényiliza

Farkas Enikő

Tóth Jázmin

Mészáros Anna

4.b.

4.b.

4.b.

3.a.

3.a.

3.a.

3.b.

3.b.

4.a.

4.a.

4.a.

7.

Fodor Krisztina, Soltészné Vígh Andrea

Tollaslabda Diákolimpia Budai RégióI.kcs lány

Bódi Nikolett

Gerényi Szófia

Kőszegi Dorina

Várhegyi Dóra

3.a

3.a.

3.a.

2.a.

1.

2.

3.

3.

Soltészné Vígh Andrea

Tollaslabda Diákolimpia Budai Régió I.kcs.fiú

Jurcsek Zalán

Pick Bernárd

André Zsombor

3.a.

3.a.

2.b.

2.

3.

3.

Soltészné Vígh Andrea

Tollaslabda Diákolimpia Budai Régió

II.kcs. lány

Agócs Dorottya

Bálint Zsanett

4.b.

4.b.

2.

3.

Soltészné Vígh Andrea

Tollaslabda Diákolimpia Budai Régió

II.kcs. fiú

Bélteky Csongor

3.b.

5.

SoltésznéVígh Andrea

Tollaslabda Diákolimpia Budai Régió

IV.kcs.

Urbán Kristóf

8.a.

3.

Soltészné Vígh Andrea

Tollaslabda Diákolimpia Budapesti Döntő

I.kcs.lány

Bódi Nikolett

Gerényi Szófia

Kőszegi Dorina

3.a.

3.a.

2.b.

2.

5.

6.

 

Soltészné Vígh Andrea

Tollaslabda Diákolimpia Budapesti Döntő

I.kcs. fiú

Pick Bernárd

Jurcsek Zalán

André Zsombor

3.a.

3.a.

2.b.

2.

3.

3.

Soltészné Vígh Andrea

Tollaslabda Diákolimpia Budapesti Döntő

II.kcs. lány

Agócs Dorottya

4.b.

7.

Soltészné Vígh Andrea

Tollaslabda Diákolimpia Budapesti Döntő

IV. kcs. fiú

Urbán Kristóf

8.a.

5-8. között

Soltészné Vígh Andrea

Röplabda Kerületi Diákolimpia

Agócs Gábor

Burghardt Bálint

Fa Domonkos

Besztercán levente

Sulyok Tamás

 

6.a.

5.a.

 

5.a.

6.a.

 

6.a.

5.

Fodor Krisztina

Partizán verseny II.kcs. fiú

Bondor Bendegúz

Juhász Benedek

Jurcsek Zalán

Kardos Dominik

Nagy Szegnár Márk

Pick bernárd

Simon Vince

Tóth Leon

Lantos Péter

5.b.

4.b.

3.a.

3.a.

4.b.

3.a.

3.b.

4.b.

3.b.

9.

Fodor Krisztina, Soltészné Vígh Andrea

Ügyességi váltóverseny

2.osztály (2010)

Peszeki Lili

Gerényi Szófia

Buzsáki Gréta

Kőszegi Dorina

Várhegyi Dóra

Lantos Péter

Felső Kázmér

Florovits Attila

Pick Bernárd

2.a.

3.a.

3.b.

2.b.

2.a.

3.b.

2.a.

2.a.

3.a.

9.

Soltészné Vígh Andrea

Ügyességi váltóverseny

1. osztály

Barabás Réka

Magyar Laura

Matóanna

Kozák Lilla

Baranyi-Nagy Noel

Sachinger Dominik

Pelei Ádám

Oross Olivér

1.a.

1.a.

1.a.

1.a.

1.a.

1.a.

1.a.

1.a.

7.

Zsuppán Zsuzsanna